Diskusiju forums

Diskusiju foruma sākums >> Burāšanas attīstība (13 temati)

problēmas un risinājumi

DrKroft Ja ir kāda ar burāšanu saistīta problēma, lūdzu, aprakstiet to šinī sadaļā. Vēl labāk ja kādam ir kāds risinājums vai ieteikums - to visu izklāstīsim šinī diskusijā. Un kopīgiem spēkiem centīsimies visu nokārtot.

Mārcis Kalniņš
2008.11.02 13:11

profilbilde
Gikefabo 2008.11.02 22:11

No 2009 gada stasies speka jaunie burasanas noteikumi. Neesmu lietas kursa, bet vai ir uzsakti kadi darbi noteikumu partulkosanai Latviesu valoda. Vai ari varbut sis tulkojums jau ir pabeigts.

Beauty 2008.11.03 09:11

Labs jautājums-tas, laikam, būtu tiesniešu kolēģijas kompetencē, un tās darbības atjaunošana, manuprāt, ir viens no svarīgākiem valdes uzdevumiem...
Offtopic: kā iet VOR?


profilbilde
Gikefabo 2008.11.03 18:11

Kads drosi vien var pateikt kas ar to nodarbojas un ka tas notika pagajusaja reize?

Offtopic: kaut kur ap 7200

stasis 2008.11.03 21:11

Girt!Varbūt ir kāda doma kas tos varētu pārtulkot.


profilbilde
Ģirts_Avotiņš 2008.11.03 22:11

Stass, laikam gan šo jautājumu neuzdevi man, bet apskatījos, ka izmaiņas nav BAIGI lielas. Ja ir pieejami iepriekšējie tulkotie sacensību noteikumi digitālā formātā un jauno tulkojumu nevajag rīt, tad es varētu arī to izdarīt... galu galā burāšanas sezona iet uz beigām un sāksies pelēkie ziemas vakari.


profilbilde
Gikefabo 2008.11.04 06:11

Manuprat Zegeletaju savienibas dokumentacija ir jabut elektroniskajai versijai. Ja nemaldos, tad vecaja LZS majas lapa ieprieksejie noteikumi bija publiceti.

stasis 2008.11.04 10:11

Ģirt paldies un pie šī jautājuma atgriezīsimies jau tuvākajā valdes sēdē.


UJK valdes loceklis, tehniskās un kvalifikācijas komisijas priekšsēdētājs.
ilmarslax 2009.02.11 13:02

Subjektīvs viedoklis par gadagrāmatu.
Nav nekā vienkāršāka, kā uzklikšķināt aptaujas jautājumam ar datora peli. Klikš, un tad lai ‘’runas vīri’’domā, kā tikt galā.
Es aptaujā izvēlējos variantu ‘’reizi 5 gados’’ un šo izvēli centīšos nedaudz pamatot ar savu subjektīvo viedokli.
Manā arhīvā ir trīs LZS gadagrāmatas – 1997, 2006 un 2007.gada izdevumi. Satura ziņā starp viņām praktisku atšķirību nav. Vienīgi 1997.gada izdevums atšķiras ar to, ka tajā nav prezidenta ievadvārdu un noslēdzošajā daļā ir derīgi padomi, bet nav normatīvo dokumentu. Galvenā atšķirība ir vizuālajā ziņā un protams izmaksās. Pēdējās divas ir nesalīdzināmi greznākas, vizuāli pievilcīgākas un dārgākas.
Diemžēl, manuprāt jebkādas gadagrāmatas galvenā problēma ir tā, ka jau izdošanas brīdī tā atspoguļo gadu vecus notikumus, kuri vairāk, vai mazāk, ir bijuši parādīti citos informācijas līdzekļos. Interneta iespējas operatīvi attainot notikumus ir kolosālas, dodiet tik informāciju.
Pēc visa iepriekš sacītā mēģināšu īsi dot savu viedokli:
1) Gadagrāmatas uzdevumi:
- drukātā veidā saglabāt informāciju par LZSā notikušo kādā laika posmā,
- kalpot kā prezentācijas materiālam.
2) Gadagrāmatas saturs:
- pamatā saglabāt esošās satura iedaļas, jo diez vai būtu prātīgi ‘’atklāt jaunu Ameriku’’,
- krietni plašāk izvērst sadaļu par dalīborganizācijām, liekot par pienākumu tām sagatavot izvērstāku teksta un vizuālo informāciju,
- statistikas sadaļu par sacensību rezultātiem veidot kompaktāku, bez detalizējumiem.
3) Finansiālais nodrošinājums:
- šajos sarežģītajos laikos ar naudu nebūs viegli,
- pēdējo divu gadu pieredze rāda, ka ar grāmatas realizāciju atgūt kaut daļu no finansējuma nav viegli, nerealizētu grāmatu vēl joprojām ir daudz,
- mēģinot piesaistīt sponsorus starp reklāmdevējiem, vajadzētu būt uzmanīgiem, lai šo reklāmu īpatsvars ‘’neapēstu’’ grāmatas saturu un vērtību.
Esmu pārliecināts, ka palielinot intervālu starp gadagrāmatas izdevumiem, pieaugtu tajā atspoguļoto faktu vērtība, jo izdevums nedaudz līdzinātos vēstures gadagrāmatai. Vēsturiski fakti ir kā labs konjaks – jo vecāks, jo vērtīgāks.

Dainis84 2015.05.21 22:05

Vai zegeletaju savieniba ka profesionalu kopums nespej ieviest kartibu latvijas juras administracija, atputas kugu registra kur neviens neko mezin un negrib zinat. Atsaka ipaumtiesibu mainu jo nav ce serttifikats kas ir apbsaluts nonsens. Cik zinu neesmu vienigais kas satapies ar sadu problemu.

Dainis84 2015.05.21 22:05

Vai zegeletaju savieniba ka profesionalu kopums nespej ieviest kartibu latvijas juras administracija, atputas kugu registra kur neviens neko mezin un negrib zinat. Atsaka ipaumtiesibu mainu jo nav ce serttifikats kas ir apbsaluts nonsens. Cik zinu neesmu vienigais kas satapies ar sadu problemu.

Komentārus pievienot vairs nav iespējams.